Firefox quicktips voor navigatie

Firefox logoSnelle navigatietips voor Firefox: Zit je op een site, wil je terug in je klikgeschiedenis maar niet de huidige pagina kwijtraken? Hou de Ctrl-toets ingedrukt terwijl je de backbutton indrukt. De link opent dan in een nieuwe tab. Heb je een nieuw adres ingetypt in je adresbalk? Klik Alt+Enter om deze in een nieuwe tab te openen.

Meer Firefox-tips op onze tagpagina!

Avatar van Frank Meeuwsen Over Frank Meeuwsen

Frank Meeuwsen (1973) is een onafhankelijk digitaal strateeg in zijn bedrijf The Incredible Adventure starts here... en oprichter van de website Lifehacking.nl.

Hij was er vroeg bij met webloggen. Gestart in 2000 met zijn persoonlijke weblog, in 2002 pionierend met Frank-ly, het corporate blog van Rhinofly en van 2003 tot en met 2008 mede-verantwoordelijk voor de organisatie en publiciteit van de Dutch Bloggies, de jaarlijkse weblogawards. Daarna schreef hij in 2010 nog Bloghelden, over de Nederlandse webloggeschiedenis.
Frank gelooft sterk in Getting Things Done. Nu nog het in de praktijk zien te houden. Je kunt hem ook veel op Twitter vinden. En steeds vaker op Google+

Reacties

  1. Rtgr zegt:

    Alleen een beetje jammer dat die nieuwe tab dan niet dezelfde geschiedenis heeft…

  2. Ruben zegt:

    Ctrl-shift-T voor die net effe te snel gesloten tab!

  3. Ruben zegt:

    (of uhh alt misschien, op de apple is het iig de command-shift-t)