Via Twitter heb ik een heel interessant programmaatje ontdekt voor de iPhone, met dit programmaatje kan je op redelijk simpele manier je eigen muziek maken. Er zijn in totaal 10 verschillende instrumenten om uit te kiezen, en je kan ook nog meespelen met je favoriete nummers uit je iPod bibliotheek.
Het unieke aan deze app is dat je simpelweg kan ‘zingen’ tegen je iPhone en dan vertaald hij het real-time naar de geluiden van het door jou gekozen instrument. Dit klinkt wel wat vaag: “‘zingen’ tegen je iPhone”. Maar gelukkig is er een YouTube video die helemaal duidelijk maakt waarom dit zo’n leuke app is.
Helaas voor jullie ben ik zelf niet zo’n muzikaal persoon, de meeste van de termen op hun website zeggen mij dus ook vrij weinig. Gelukkig kan ik wel de website delen zodat je het zelf kan nalezen: http://www.wavemachinelabs.com/voiceband/
De app kost op het moment van schrijven €2,39 in de Nederlandse app store, ook is er een gratis ‘lite’ versie (wat precies het verschil is heb ik helaas niet kunnen terug vinden). Allebei de versies kan je vinden via deze link.
Nu is alleen nog de vraag: Wie is er muzikaal genoeg om hier wat leuks mee te maken?




Wauw dat lijkt me echt een geweldige app,
Binnenkort even aanschaffen!
Ben even snel gaan kijken, maar geen lite versie (meer) te vinden.
@Robert
Je hebt gelijk, ik kan de ‘lite’ versie nu ook niet meer vinden