Met tie-wraps een ethernet plug repareren

Naast Duct Tape een van het meest gebruikte middel voor snelle reparaties: Tie-wraps. Ze zijn er origineel om electriciteitskabels aan elkaar te binden en te houden maar inmiddels kom je ze overal tegen. Zo kun je met twee tie-wraps zelfs je kapotte ethernet-plug repareren. Hoe vaak maak je niet mee dat het slot-tabje (heet dat ding zo?) van je ethernet-kabel is gebroken? Daarmee sluit je kabel niet meer goed in de ingang blijft zitten en je internetverbinding mogelijk kan storen. Daar is een oplossing voor met tie-wraps! In deze Instructable kun je stap voor stap lezen hoe je dit moet doen. Met behulp van twee wraps en wat extra gereedschap kun je makkelijk je eigen ethernet-kabel repareren. Succes!

PS: Natuurlijk kun je de kabel ook met duct tape aan je PC verbinden!

Avatar van Frank Meeuwsen Over Frank Meeuwsen

Frank Meeuwsen (1973) is een onafhankelijk digitaal strateeg in zijn bedrijf The Incredible Adventure starts here... en oprichter van de website Lifehacking.nl.

Hij was er vroeg bij met webloggen. Gestart in 2000 met zijn persoonlijke weblog, in 2002 pionierend met Frank-ly, het corporate blog van Rhinofly en van 2003 tot en met 2008 mede-verantwoordelijk voor de organisatie en publiciteit van de Dutch Bloggies, de jaarlijkse weblogawards. Daarna schreef hij in 2010 nog Bloghelden, over de Nederlandse webloggeschiedenis.
Frank gelooft sterk in Getting Things Done. Nu nog het in de praktijk zien te houden. Je kunt hem ook veel op Twitter vinden. En steeds vaker op Google+

Reacties

  1. Arjen Schouten zegt:

    Een ander goede toepassing van tie-wraps, het goed en definitief dichtmaken van de vuilniszak.

  2. Vincent zegt:

    Je kunt er ook een stoel van maken!

    http://www.stephansiepermann.c.....espa_chair

  3. Freek zegt:

    Het is wel heel veel werk voor een stekker van nog geen 20 cent. Ik kan hem sneller vervangen denk ik.

  4. Dr. Bob zegt:

    Wireless internet ?!?!?!

  5. Jarno zegt:

    Solderen … nooit geprobeert maar moet ook werken maar wat Freek zegt doe ik ook meestal :-)

Laat wat van je horen

*