Afgelopen weekend schreef ik over een Greasemonkey script om je Shared Items in Google ook in del.icio.us te zetten. Een handige hack, maar Twitterazi @martijnengler heeft het NOG simpeler gemaakt. Op deze pagina vul je de feed van Google Shared Items in (klik hier voor een screenshot) en je del.icio.us credentials. En zo worden elke avond je Shared Items automagisch in je social bookmarks gezet met een eigen tag. Mooi! Martijn legt het op zijn eigen blog nog wat verder uit, inclusief de technische achtergrond.
7 reacties op "Update Google reader en Del.icio.us"
-
dat gaat mij een hoop moeite schelen! dank voor de tip!
-
Idd een erg handige pagina, ik had het greasemonkeyscript al in gebruik maar dit is toch nog net even slimmer omdat het onafhankelijk aan de locatie waar je iets shared werkt. Top tip dus!
-
haha, wat een gekut zeg. blij dat ik netvouz en niet del.i.cious heb
-
Emile: hoewel ik zeker ben dat netvouz het nog makkelijker zal oplossen valt dit toch wel mee? Je vult het één keer in en je shared items komen elke dag op del.icio.us .. Simpel toch?
Toch ben ik wel benieuwd: hoe doet netvouz dit? -
[...] Update Google reader en Del.icio.us (tags: googlereader, delicious) [...]
-
Als er nog behoefte aan is: de [url=http://meme-rocket.com/2006/11/05/gordita-delicious-tagging-for-google-reader/]Gordita[/url]-bookmarklet werkt als de delicious-post-bookmarklet, tenzij je in GR bent, dan wordt de betreffende blog-post opgeslagen.
Het blijft mooi wanneer websites met elkaar samen werken!