Afgelopen weekend schreef ik over een Greasemonkey script om je Shared Items in Google ook in del.icio.us te zetten. Een handige hack, maar Twitterazi @martijnengler heeft het NOG simpeler gemaakt. Op deze pagina vul je de feed van Google Shared Items in (klik hier voor een screenshot) en je del.icio.us credentials. En zo worden elke avond je Shared Items automagisch in je social bookmarks gezet met een eigen tag. Mooi! Martijn legt het op zijn eigen blog nog wat verder uit, inclusief de technische achtergrond.
Update Google reader en Del.icio.us
Tags: del.icio.us, delen, google reader, greasemonkey, rss, share, Twitter
Frank Meeuwsen (1973) is een onafhankelijk digitaal strateeg in zijn bedrijf The Incredible Adventure starts here... en oprichter van de website Lifehacking.nl.
Hij was er vroeg bij met webloggen. Gestart in 2000 met zijn persoonlijke weblog, in 2002 pionierend met Frank-ly, het corporate blog van Rhinofly en van 2003 tot en met 2008 mede-verantwoordelijk voor de organisatie en publiciteit van de Dutch Bloggies, de jaarlijkse weblogawards. Daarna schreef hij in 2010 nog Bloghelden, over de Nederlandse webloggeschiedenis.
Frank gelooft sterk in Getting Things Done. Nu nog het in de praktijk zien te houden. Je kunt hem ook veel op Twitter vinden. En steeds vaker op Google+




Het blijft mooi wanneer websites met elkaar samen werken!
dat gaat mij een hoop moeite schelen! dank voor de tip!
Idd een erg handige pagina, ik had het greasemonkeyscript al in gebruik maar dit is toch nog net even slimmer omdat het onafhankelijk aan de locatie waar je iets shared werkt. Top tip dus!
haha, wat een gekut zeg. blij dat ik netvouz en niet del.i.cious heb
Emile: hoewel ik zeker ben dat netvouz het nog makkelijker zal oplossen valt dit toch wel mee? Je vult het één keer in en je shared items komen elke dag op del.icio.us .. Simpel toch?
Toch ben ik wel benieuwd: hoe doet netvouz dit?
Als er nog behoefte aan is: de [url=http://meme-rocket.com/2006/11/05/gordita-delicious-tagging-for-google-reader/]Gordita[/url]-bookmarklet werkt als de delicious-post-bookmarklet, tenzij je in GR bent, dan wordt de betreffende blog-post opgeslagen.