tracebuzzAfgelopen zomer hebben we de introductie van Tracebuzz even aan ons voorbij laten gaan. Want zoals op meer blogs staat, er zijn er al zovelen die het web afstruinen op zoek naar de buzz over je merk, bedrijf of campagne. Voor online reputatiemanagement zijn er al tools als Google Alerts en Blogpulse (gratis) maar ook betaalde diensten als Buzzcapture. Wat zou Tracebuzz dan nog toevoegen? Marco van de Kamp, één van de oprichters, noemt in meerdere interviews al dat hij vooral méér wil zijn dan Google Alerts, meer resultaten geven die ook weer beter te filteren zijn en meer actuele resultaten uit bijvoorbeeld Twitter en andere lifestreams. Tevens kun je de resultaten constant finetunen door specifieke sites uit je resultaten te halen en de zoekresultaten automatisch te laten mailen. Het finetunen is zeker wel nodig als je wat brede zoekopdrachten doet. Zo komt onze naam veel voor in de resultaten als link in blogrolls op andere weblogs. Tracebuzz heeft ook een fraaie widget waarmee je de zoekresultaten direct kunt delen met je lezers.

We willen Tracebuzz dan ook graag een handje helpen en we hebben een aardige actie met ze bedacht. Allereerst heb je via deze link de mogelijkheid om een gratis proefaccount te nemen voor 30 dagen in plaats van de standaard 14 dagen. Maar dat is niet alles. Bij het inschrijven kun je al een specifieke zoekopdracht opgeven. Maak een zo origineel mogelijk zoekopdracht, deel deze met ons in de reacties en je dingt mee naar een van de tien gratis Tracebuzz Pro jaaraccount t.w.v. 1080 euro. Op 14 november maken we de winnaars bekend op Lifehacking.nl, inclusief zoekopdracht natuurlijk. Uiteraard zijn we ook benieuwd naar jullie ervaringen met Tracebuzz ten opzichte van andere diensten. Je kunt je inschrijven via deze speciale link voor Lifehacking-lezers.

Update: De 10 winnaars hebben inmiddels bericht gehad van Tracebuzz voor een jaaraccount.

Frank Meeuwsen

Frank Meeuwsen
Frank Meeuwsen (1973) is een zelfstandig digitaal strateeg in zijn bedrijf The Incredible Adventure starts here... Hij was er vroeg bij met webloggen. Gestart in 2000 met zijn persoonlijke weblog, pionierend met Frank-ly, het corporate blog van Rhinofly sinds 2002 en van 2003 tot en met 2008 mede-verantwoordelijk voor de organisatie en publiciteit van de Dutch Bloggies, de jaarlijkse weblogawards. Frank gelooft sterk in Getting Things Done. Nu nog het in de praktijk zien te houden. Je kunt hem ook veel op Twitter vinden.

http://incredibleadventure.nl/

Stem of voeg toe aan (?) :  Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Stumble it! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je favorieten op Technorati Voeg toe aan je Google bladwijzers Abonneer je op de RSS-feed van deze site Maak een notitie op deze pagina met Fleck

4
reacties op "Win een jaar lang gratis Tracebuzz"

  1. Thanks voor de actie jongens. De eerste aanmeldingen op http://lifehacking.tracebuzz.nl zijn al binnen.

    De search “plakkies” levert al grappige uiteenlopende resultaten op:
    - Dunne plakkies sniedn ist behoud van de worst.
    - Tudelft weblog over Next generation Plakkies
    - Twitter berichten als: Ga maar ff een omeletje maken ala snel een uitje snijden 2 plakkies ham en klaar! Vandaag nuchter??!

    We proberen TraceBuzz steeds beter te maken Tips en tricks zijn welkom!

  2. Phoe dat zijn geen misselijke prijzen!
    De meerwaarde is met niet duidelijk, waarom zou ik 1000 euro per jaar betalen voor alleen de opmerking We doen meer dan Google? En bij Google kan ik dan onbeperkte zoekopdrachten geven!?

    Sorry ben nog niet overtuigt

  3. @edwin daarom juist die 30 dagen proefperiode, zodat je het zelf kan beoordelen of het van waarde voor je is. En niet te vergeten de wedstrijd om dus een gratis jaaraccount te winnen :-)

  4. [...] Lifehacking « Win een jaar lang gratis Tracebuzz [...]

Plaats je reactie, of plaats een trackback van je eigen website. Op de hoogte blijven van deze reacties doe je via RSS